O nás

O nás

Jsme ryze česká vzdělávací společnost orientovaná na vysokou kvalitu poskytovaných služeb.

S využitím širokých znalostí finančního trhu vytváříme vzdělávací programy pro jednotlivce, skupiny a společnosti. Zaměřujeme se na oblasti, které vám pomohou úspěšně působit na finančním trhu s důrazem na zvyšování odborných znalostí a získání kvalifikačních předpokladů pro vaši činnost (certifikace) nebo v oblasti osobnostního rozvoje.

Naši lektoři a zkušební komisaři mají bohaté a reálné zkušenosti z finančního sektoru získané na různých pozicích všestranného zaměření a jsou uznávanými odborníky s dlouholetou praxí na finančním trhu. 

Jsme akreditovaná osoba dle Zákona č. 170/2018 Sb. o distribuci pojištění a zajištění, Zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, Zákona č. 256/2004 Sb. o podnikání na kapitálovém trhu a Zákona č. 427/2011 Sb. o doplňkovém penzijním spoření

Na základě licencí od České národní banky jsme oprávněni pořádat zkoušky a kurzy následné vzdělávání podle Zákona č. 170/2018 o distribuci pojištění a zajištění pro všechny skupiny odbornosti, tj. pro distribuci životního pojištění, pojištění motorových vozidel, neživotního občanského pojištění, neživotního pojištění podnikatelů, pojištění velkých pojistných rizik a zajištění (vzdělávání) a pořádat zkoušky podle Zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru pro všechny skupiny odbornosti, tj. pro vázaný spotřebitelský úvěr, spotřebitelský úvěr jiný než na bydlení a spotřebitelský úvěr na bydlení a podle Zákona č. 256/2004 Sb. o podnikání na kapitálovém trhu pro odbornou zkoušku týkající se pouze investičních nástrojů uvedených v §29 odst. 3 – investiční zprostředkovatel a týkající se všech investičních nástrojů – souhrnná zkouška a podle Zákona č. 427/2011 Sb. o doplňkovém penzijním spoření.

Jsme plně připraveni stát se vaším spolehlivým partnerem v oblasti vykonání odborné zkoušky podle uvedených zákonů. 

V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte